Адвокати Василь і Вікторія Кришталь

Юридична консультація

юридична консультація

Вирішення будь-якого юридичного питання завжди починається з отримання консультації адвоката. Залежно від того, до якого фахівця Ви потрапите, наскільки уважно Вас вислухають, вникнуть в суть існуючих проблем, в значній мірі буде залежати подальший процес врегулювання юридичного спору.

Ми пропонуємо ефективну деталізовану юридичну консультацію, яка не тільки вкаже Вам на законодавче регулювання проблеми, але й підкажемо, які оптимальні шляхи виходу із ситуації вибрати, а також які існують практичні особливості вирішення Вашої проблеми.

Правові консультації у нас – це компетентна оцінка і практична допомога у вирішенні Вашої проблеми, що надається адвокатом – практиком, який розбирається в питаннях права та має багатий досвід в цікавій для Вас галузі.

Надаємо консультативні послуги в будь-якому, зручному для Клієнта, вигляді/форматі.

Юридична консультація може бути отримана Вами в будь-якій формі: усній, письмовій або електронній. Робимо розгорнуту підбірку законодавчих актів, правових висновків і т.п.

Вам потрібна юридична консультація в Києві чи іншому місті – Ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати нам по телефону: (098) 564-77-21; (097) 678-85-58.

Також Ви можете отримати відповідь направивши нам лист по пошті або ж написавши нам запит в online чат.

Якщо для вирішення Вашої проблеми недостатньо однієї лише консультації, адвокат обов’язково запропонує Вам можливі шляхи її вирішення і при необхідності наддасть практичну юридичну допомогу (складання документів, представництво інтересів, захист в суді).

Завжди раді Вам допомогти!